Seznamte se s hybridním střídačem Growatt MOD 10KTL3-XH BP
Growatt MOD 10KTL3-XH BP je moderní třífázový hybridní střídač o výkonu 10 kW. Je určen pro solární systémy v obytných a malých komerčních objektech. Tento střídač přeměňuje sluneční energii a podporuje akumulaci energie v bateriích, což umožňuje vyšší míru vlastní spotřeby.
Proč si vybrat Growatt MOD 10KTL3-XH BP?
- Baterie připravená pro úložné systémy APX a ARK
- Vysoká účinnost až 98,6 %
- Duální MPPT regulátory
- Stupeň ochrany IP66 pro venkovní instalaci
- Ochrana SPD typu II na straně stejnosměrného i střídavého proudu
- Volitelná ochrana AFCI
Hlavní technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výstupní výkon střídavého proudu | 10000 W |
| Max. doporučený výkon fotovoltaického systému (STC) | 20000 W |
| Max. stejnosměrné napětí | 1100 V |
| Počet MPPT regulátorů | 2 |
| Max. nabíjecí výkon | 10000 W |
| Max. výstupní výkon | 11000 W |
| Maximální účinnost | 98.6 % |
| Stupeň ochrany | IP66 |
| Rozměry (Š × V × H) | 425 / 387 / 178 mm |