Seznamte se s průmyslovým střídačem Growatt MAX 100KTL3-X LV
Growatt MAX 100KTL3-X LV je vysoce výkonný třífázový střídač o výkonu 100 kW. Je určen pro velké komerční a průmyslové solární systémy. Tento střídač přeměňuje sluneční energii s vynikající účinností a vysokou spolehlivostí.
Zvládá náročné aplikace a zajišťuje maximální energetický výnos i v náročných podmínkách.
Proč si vybrat Growatt MAX 100KTL3-X LV?
- Jmenovitý výkon 100 kW pro velké systémy
- 10 MPPT regulátorů
- Maximální účinnost až 98,5 %
- Stupeň ochrany IP66
- Inteligentní chlazení vzduchem
- SPD typu II na straně stejnosměrného i střídavého proudu
Hlavní technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý výstupní výkon střídavého proudu | 100000 W |
| Max. doporučený výkon fotovoltaického systému (STC) | 150000 W |
| Max. stejnosměrné napětí | 1100 V |
| Počet MPPT regulátorů | 10 |
| Maximální účinnost | 98.5 % |
| Max. výstupní proud | 158.8 A |
| Stupeň ochrany | IP66 |
| Rozměry (Š × V × H) | 970 / 640 / 345 mm |