Poznaj przemysłowy falownik Growatt MAX 100KTL3-X LV
Growatt MAX 100KTL3-X LV to trójfazowy falownik o dużej mocy 100 kW. Został zaprojektowany z myślą o dużych komercyjnych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Falownik ten przetwarza energię słoneczną z doskonałą wydajnością i wysoką niezawodnością.
Dlaczego warto wybrać Growatt MAX 100KTL3-X LV?
- Moc znamionowa 100 kW dla dużych instalacji
- 10 regulatorów MPPT
- Maksymalna sprawność do 98,5%
- Stopień ochrony IP66
- Inteligentne chłodzenie powietrzem
- SPD typu II po stronie prądu stałego i prądu przemiennego
Najważniejsze dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego | 100000 W |
| Maksymalna zalecana moc fotowoltaiczna (STC) | 150000 W |
| Maksymalne napięcie stałe | 1100 V |
| Liczba regulatorów MPPT | 10 |
| Maksymalna wydajność | 98.5 % |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 158.8 A |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Wymiary (szer./wys./gł.) | 970 / 640 / 345 mm |