Ismerje meg a Growatt MOD 10KTL3-XH BP hibrid invertert
A Growatt MOD 10KTL3-XH BP egy modern, 10 kW-os háromfázisú hibrid inverter. Lakossági és kisebb üzleti napenergia-rendszerekhez tervezték. Ez az inverter a napenergiát árammá alakítja, és támogatja az akkumulátoros tárolást a nagyobb sajátfogyasztás érdekében.
Miért érdemes a Growatt MOD 10KTL3-XH BP modellt választani?
- Az akkumulátor készen áll az APX és ARK tárolórendszerekhez
- Magas hatékonyság, akár 98,6%
- Kettős MPPT-követők
- IP66 védelmi osztály kültéri felszereléshez
- II. típusú túlfeszültség-védelem az egyenáramú és váltakozó áramú oldalon
- Opcionális AFCI-védelem
Főbb műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges váltakozó áramú kimeneti teljesítmény | 10000 W |
| Ajánlott maximális fotovoltaikus teljesítmény (STC) | 20000 W |
| Max. egyenáramú feszültség | 1100 V |
| Az MPPT-követők száma | 2 |
| Max. töltési teljesítmény | 10000 W |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 11000 W |
| Maximális hatékonyság | 98.6 % |
| Védelmi fokozat | IP66 |
| Méretek (Szélesség/Magasság/Mélység) | 425 / 387 / 178 mm |